מועדפת
back to prev

אנגלית לחיילים משוחררים

אנגלית היא לא רק מקצוע ליבה מרכזי וחיוני, אלא אחד המקצועות אשר אי ידיעתם עלולה למנוע מאנשים להתקדם ולהתקבל למוסדות לימוד ולמקומות עבודה. אנגלית היא שפה רשמית, המדוברת ברבות ממדינות תבל, אתרי אינטרנט רבים כתובים באנגלית, וידיעתה היא תנאי הכרחי להתוודע אל המידע המופיע בהם. בנוסף, אנגלית מהווה לעיתים תנאי סף לקבלת תפקידים ומשרות שונות. אי ידיעת השפה, מהווה, אפוא, מכשול להתקדמות ברוב תחומי החיים- עבודה, לימודים ועוד, ועלולה להוות מכשול במיצוי הפוטנציאל החוויתי העצום הגלום בביקור במדינות שונות בעולם.

 

אנגלית לחיילים/ות משוחררים/ות

ישנם מוסדות שונים ללימוד השפה, ומגוון קורסים ברמות שונות. אחת הדרכים המועדפות על צעירים/ות בכלל, ועל חיילים/ות משוחררים/ות בפרט, היא להיעזר במורה פרטי/ת. מורה פרטי/ת לאנגלית לחיילים/ות משוחררים/ות , ת/ילמד אתכם/ן בקצב שלכם/ן ובזמן המתאים לכם/ן. המורה הפרטי/ת ת/יכין תכנית לימודים ייעודית וייחודית לכם/ן, על פי הצרכים, הדרישות והציפיות שלכם/ן. אחד היתרונות בלימוד אנגלית עם מורה פרטי/ת, הוא האפשרות הבלתי מוגבלת להתאים את תכני הלימוד למטרותיו: אם אתם/ן מתעתדים/ות לעשות עסקים, אתם/ן נדרשים/ות לדעת מושגים בסיסיים באנגלית עסקית; אם אתם/ן מתכוונים/ות לטייל בארץ דוברת אנגלית, אתם/ן ודאי נדרשים/ות לדעת משפטים אחדים על מנת להתמצא בה.

 

החשיבות המעשית של לימוד השפה האנגלית

לימוד השפה האנגלית, חשוב גם, ואולי בעיקר, מטעם פרקטי. בלוחות דרושים ובמקומות אחרים שבהם חיילים/ות משוחררים/ות מחפשים/ות עבודה, ניתן לראות כי הצעות עבודה כוללות, בין השאר, תנאי סף הנדרשים מהמועמדים/ות, ובניהם גם ידיעת השפה האנגלית. מי ששולט/ת בשפה, עשוי/ה לגלות, כי ידיעתה מהווה יתרון יחסי גם בהעדר השכלה רשמית ותואר אקדמי.

ידיעת אנגלית מאפשרת להכיר אנשים חדשים, תרבויות חדשות, ליהנות מסרטים, הצגות, מופעי מוזיקה ועוד. היא מאפשרת לקרוא ולהבין הוראות הפעלה של מכשירים שונים, ומאפשרת לתרגם לעצמכם/ן ולאחרים/ות מידע חשוב וחיוני הכתוב בה.

 

התועלת שבלימוד השפה עם מורה פרטי

צעירים/ות רבים/ות, מגלים/ות שאי ידיעת השפה, עלולה להוות עבורם/ן מכשול, ושיש תחומים רבים הדורשים את ידיעת השפה, מעבר לרמה הבסיסית.

 אין ספק כי מי שמשקיע/ה זמן, מאמץ ונחוש/ה ללמוד את השפה, בעיקר לצורך דיבור, יכול/ה לעשות זאת בסיועו או בסיועה של מורה פרטי/ת בקצב שלו/ה, ללא לחץ קבוצתי וללא חשש להיות מובך/ת במהלך הלימוד. לא מעט מקומות עבודה בהם דרושים חיילים משוחררים, מבקשים אנגלית ברמת ניהול שיחה לפחות, ויש אפילו שיבקשו אנגלית ברמת קריאה וכתיבה.

 

© כל הזכויות שמורות לנומד ניהול אתרי דרושים בע"מ 

מידע מקצועי

מועדפת בתקופת הקורונה
מבולבלים? אנחנו לא! שאלות ותשובות לחיילים משוחררים בתקופת הקורונה.
קרא עוד >
מענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים| מועדפת
כל הפרטים והעידכונים על מענק עבודה מועדפת!
קרא עוד >
פקדון אישי ומענק שחרור
כל הפרטים והעידכונים על פיקדון אישי ומענק שחרור!
קרא עוד >
עבודה לחיילים משוחררים
כל הפרטים והעידכונים על עבודה לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
קורות חיים
כל העצות לכתיבת קורות חיים
קרא עוד >
ראיון עבודה לחיילים משוחררים
כל העצות והטיפים בשבילכם לראיונות עבודה!
קרא עוד >
שכר והטבות
כל הפרטים והעידכונים על שכר והטבות לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
חדשות ועדכונים
כל החדשות והעידכונים במיוחד בשבילכם!
קרא עוד >
טפסים ועוד
בקטגוריה זו תמצאו את כל הטפסים וחוברות המידע הרלוונטיים לעבודה מועדפת. החל מטופס המענק לביטוח לאומי וטופס קבלת הלוואה ללימודים ועד לחוברת מידע של הביטוח הלאומי להורדה.
קרא עוד >