מועדפת
back to prev

קורס איפור

חיילים/ות משוחררים/ות המתעניינים/ות בקריירה בתחום הקוסמטיקה, יכולים/ות להירשם לקורס איפור של עדה לזורגן. הקורס מתאים לצעירים וצעירות שאוהבים/ות אסתטיקה, צבעים, טיפוח ואופנה. הוא אינו דורש רקע מסוים, וניתן להצטרף אליו גם ללא ניסיון. הקורס הוא הזדמנות להפוך תחביב למקצוע ולאחר מכן גם לקריירה זוהרת. בתום הקורס, ניתן להצטרף לצוות מאפרים/ות במכוני קוסמטיקה מובילים, לעסוק בתחום באופן עצמאי או להצטרף לחברות טיפוח מקומיות ובינלאומיות. במודעות דרושים חיילים משוחררים תוכלו למצוא הצעות עבודה לחיילים משוחררים גם בתחום עיסוק זה.

 

הקורס שיפתח בפנייך קריירה זוהרת בתחום האיפור

כידוע, הבסיס לקריירה מוצלחת, הוא הכשרה מקצועית, הניתנת על ידי מומחים/ות עם ניסיון מעשי. הכשרה מן הסוג הזה, מעניקה יתרונות משמעותיים לחיילות וחיילים משוחררים/ת, והיא יכולה להתגלות כצעד משתלם. בנוסף, קורס איפור משלב תחומים ייחודיים, וכך מעניק ידע תיאורטי לצד ארגז כלים מעשי.

 

הנושאים הנלמדים בקורס

סקירה קצרה של הנושאים הנלמדים בקורס, מגלה מדוע מדובר באפשרות מועדפת בקרב צעירים וצעירות אחרי שירות צבאי. הקורס כולל מפגשים בקבוצה איכותית של תלמידים/ות, והוא מבוסס על הרצאה, הדגמה ותרגול אישי. הלימודים מתקיימים מספר פעמים בשבוע בשעות הבוקר, אחר הצהריים או הערב (לפי העדפות התלמידים/ות ומבנה המסלול). נהוג להתחיל את הקורס במבוא לעולם האיפור ודגשים בנושא מורפולוגיה של הפנים. בהמשך, לומדים/ות הסטודנטים/ות על איפור העור, סוגי מייק אפ והצללות.

אחד הנושאים המעניינים ביותר בקורס, הוא תורת הצבעים וקומבינציות באיפור. מי שמגיע/ה אל הקורס עם ראש פתוח, יכול/ה להשתמש בידע הנרכש במהלך השיעורים על מנת להביא אותו לידי ביטוי גם בתחומים אחרים, כגון: טיפוח, קוסמטיקה, עיצוב שיער ועוד. אחרי שלומדים על תורת הצבעים, עוברים לנושאים לא פחות חשובים ומבחינים בין איפור טבעי, איפור ערב ואיפור אופנה.

 

כיצד בוחרים את המכון המתאים עבור הקורס?

חיילים/ות משוחררים/ות נדרשים/ות לקבל החלטות חשובות המשפיעות על עתידם/ן המקצועי. בין היתר, עליהם/ן להחליט היכן לעבור קורסים וכיצד לבחור את המכון המתאים לכל נושא לימוד. בתחום האיפור, רצוי לתת עדיפות למכון קוסמטיקה מנוסה, המציב את האינטרסים של הסטודנט/ית בראש סדר העדיפויות. חיילים/ות משוחררים/ות המגיעים/ות לשוק העבודה, צריכים/ות לקבל גיבוי ותמיכה, לשמוע על אפשרויות שונות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מובילים.

מבחינה טכנית, כדאי לברר על תנאי הקבלה לכל קורס, על עלויות הרישום וכמובן על השעות והימים. חיילים/ות משוחררים/ות לא צריכים/ות לוותר על לימודים מקצועיים לטובת עבודה- המטרה היא לשלב בין המסלולים, וכך להפוך את קורס האיפור לקריירה. ככל שמתחילים ללמוד יותר מוקדם, כך מובטחת האפקטיביות של הקורס.

לסיכום, קורס איפור הוא אופציה מצוינת עבור צעירים וצעירות אחרי שירות צבאי. הקורס הוא צעד ראשון בדרך לקריירה, והוא מצליח לשלב בין תיאוריה לפרקטיקה. את הקורס כדאי לעבור בסטודיו של עדה לזורגן ולהצטרף לצוות ברמה הגבוהה ביותר.

 

© כל הזכויות שמורות לנומד ניהול אתרי דרושים בע"מ 

 
מידע מקצועי

מועדפת בתקופת הקורונה
מבולבלים? אנחנו לא! שאלות ותשובות לחיילים משוחררים בתקופת הקורונה.
קרא עוד >
מענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים| מועדפת
כל הפרטים והעידכונים על מענק עבודה מועדפת!
קרא עוד >
פקדון אישי ומענק שחרור
כל הפרטים והעידכונים על פיקדון אישי ומענק שחרור!
קרא עוד >
עבודה לחיילים משוחררים
כל הפרטים והעידכונים על עבודה לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
קורות חיים
כל העצות לכתיבת קורות חיים
קרא עוד >
ראיון עבודה לחיילים משוחררים
כל העצות והטיפים בשבילכם לראיונות עבודה!
קרא עוד >
שכר והטבות
כל הפרטים והעידכונים על שכר והטבות לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
חדשות ועדכונים
כל החדשות והעידכונים במיוחד בשבילכם!
קרא עוד >
טפסים ועוד
בקטגוריה זו תמצאו את כל הטפסים וחוברות המידע הרלוונטיים לעבודה מועדפת. החל מטופס המענק לביטוח לאומי וטופס קבלת הלוואה ללימודים ועד לחוברת מידע של הביטוח הלאומי להורדה.
קרא עוד >