מועדפת
back to prev

לימודי אנימציה

יש לכם/ן ראש יצירתי ועתיר דמיון על הכתפיים? אוהבים/ות לעבוד על המחשב? ובכן, אם אתם/ן רוצים/ות להפוך את הכישורים למקצוע עתידי מבוקש ומאתגר, כדאי לכם/ן לשקול לימודי אנימציה. הלימודים שמוצעים על ידי מגוון מוסדות ברחבי הארץ, יעניקו לכם/ן הזדמנות להשתלב בתעשייה עתירת ידע וטכנולוגיה, השועטת קדימה בצעדי ענק.

לימודי אנימציה - לרכוש היום את מקצועות המחר

אנימציה - עולם העתיד

ראשית, חשוב לדעת כי תחת הכותרת "לימודי אנימציה", קיימות שלל אפשרויות התמקצעות בתחומי המולטימדיה, בענפים רבים ושונים, הכוללים בין היתר את: עולם האינטרנט, הקולנוע, הטלוויזיה והפרסום וגם את עולם העסקים והטכנולוגיה. כמו כן, כדאי שתדעו, שאנימציה הינה תחום ממוחשב, הנעזר לרוב בתוכנות גראפיות דו ותלת ממדיות מתקדמות וחכמות. כלי עבודה אלו, מאפשרים, בקלות יחסית, לבנות אובייקטים ריאליסטיים מזוויות שונות, בתוך סביבתה וירטואלית מרשימה.

 

מגוון אפשרויות תעסוקה

לאחר שתסיימו את לימודי האנימציה, תוכלו לבחור במגוון אפשרויות תעסוקה בארץ וגם בחו"ל, בהתאם לתחומי העניין וההתמחות שלכם/ן. בין היתר, תוכלו להשתלב בענפי האינטרנט השונים, שעוסקים בבניית ועיצוב אתרים, ליצור פרסומות לענף הפרסום והשיווק, ולבנות מצגות אדריכליות, טכנולוגיות או עסקיות. מעבר לכך, תוכלו להגשים חלום וליצור משחקים למחשב ולסלולארי, להכין סרטים מצוירים וקליפים ואף להתמחות באפקטים מיוחדים עבור עולם הקולנוע והטלוויזיה.

 

לימודי אנימציה - מענייניים ומאתגרים

מלבד אפשרויות התעסוקה המרתקות שתחום האנימציה מציע, גם הלימודים עצמם מספקים חוויה מעניינת בפני עצמה. התוכניות בנויות מתכנים עיוניים ומעשיים מעולמות האומנות, הגרפיקה והצילום, וכן לימודי מחשבים, עיצוב, תקשורת, אינטרנט וקולנוע. כך לדוגמא, תלמדו איך לכתוב תסריט, לביים סרט אנימציה, לאפיין דמויות וליצור שפה ייחודית משלכם/ן.

בנוסף, תכירו לעומק תוכנות אנימציה דו ותלת ממדיות, לצד טכניקות וכלים ליישומן.

 

אפשרויות ללימוד אנימציה

חשוב לדעת, כי לימודי אנימציה מוצעים על ידי מגוון מוסדות בישראל, ביניהם בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות. ניתן ללמוד אנימציה בקורסים קצרים, לימודי תעודה ואף לתואר ראשון. בין אפשריות הלימוד השונות, ניתן למצוא לימודי אנימציה בסיסיים או כחלק מלימודי קולנוע. ניתן להתמחות בתוכנת אנימציה מסוימת, כדוגמת תוכנת "מאיה", שעוסקת באנימציה תלת ממדית עבור תחומים שונים במשק.

.

אז למי מתאימים לימודי אנימציה?

לימודי אנימציה מתאימים לכל אדם יצירתי ובעל דמיון מפותח, שאוהב לשרבט ולצייר בזמנו החופשי, ומתעניין בתכני אנימציה כמו: סרטים מצוירים, קליפים מוסיקליים ומשחקי מחשב. לצורך קבלה ללימודים, נדרשת לרוב היכרות בסיסית עם יישומי מחשב, ובחלק מהמוסדות יבקשו מכם/ן להציג תיק עבודות, המעיד על כישרון אומנותי ויצירתי. בנוסף, תדרשו לעבור ראיון אישי עם סגל ההוראה, שיבחן את התאמתכם/ן למקצוע ולמסגרת הלימודית.

 

© כל הזכויות שמורות לרוני כצמן

 
מידע מקצועי

מועדפת בתקופת הקורונה
מבולבלים? אנחנו לא! שאלות ותשובות לחיילים משוחררים בתקופת הקורונה.
קרא עוד >
מענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים| מועדפת
כל הפרטים והעידכונים על מענק עבודה מועדפת!
קרא עוד >
פקדון אישי ומענק שחרור
כל הפרטים והעידכונים על פיקדון אישי ומענק שחרור!
קרא עוד >
עבודה לחיילים משוחררים
כל הפרטים והעידכונים על עבודה לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
קורות חיים
כל העצות לכתיבת קורות חיים
קרא עוד >
ראיון עבודה לחיילים משוחררים
כל העצות והטיפים בשבילכם לראיונות עבודה!
קרא עוד >
שכר והטבות
כל הפרטים והעידכונים על שכר והטבות לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
חדשות ועדכונים
כל החדשות והעידכונים במיוחד בשבילכם!
קרא עוד >
טפסים ועוד
בקטגוריה זו תמצאו את כל הטפסים וחוברות המידע הרלוונטיים לעבודה מועדפת. החל מטופס המענק לביטוח לאומי וטופס קבלת הלוואה ללימודים ועד לחוברת מידע של הביטוח הלאומי להורדה.
קרא עוד >