מועדפת
back to prev

לימוד השפה האנגלית לפני נסיעה לחו"ל

לימוד אנגלית לפני נסיעה לחו

כשאתה מעוניין לשפר את האנגלית שבפיך עד כמה שניתן בזמן קצר, התאם את לימודי האנגלית למדינת היעד. האנגלית שתשמע ושתדבר באנגליה שונה מזו שתמצא בארצות הברית, ומובן שהאנגלית לה תידרש במדינות שאינן דוברות אנגלית היא בסיסית יותר. אם אתה נוסע למדינה שאינה דוברת אנגלית, השקע בלימודי אנגלית בסיסית, על מנת לבסס תקשורת עם התושבים. אם היעד שלך הוא מדינה דוברת אנגלית, כדאי להשקיע בלימוד מעמיק יותר, ולהתרכז בסגנון המקומי.

התאם את האנגלית שבפיך למדינת היעד

תרגול דיבור וקריאה

על מנת להבטיח התקדמות מהירה, דבר אנגלית כמה שיותר: עם חברים ללימודים, עם צוות המורים, עם תיירים, עם משפחה ועם חברים. ככל שתתרגל את האנגלית, כך הדיבור יהפוך לשוטף ואוצר המילים יגדל. בנוסף, קריאה באנגלית תשפר את מיומנויות התחביר והדקדוק שלך ותעשיר את אוצר המילים. אם אתה נוסע למקום עבודה מכובד, רצוי ששפתך תהיה עשירה ומכובדת.

 

התאמת האנגלית שבפיך לדרישות התפקיד

אם אתה צעיר הנוסע לעבוד בחו"ל במכירות או בעבודות אחרות המבטיחות לך כסף רב בזמן קצר, אין צורך שתדבר אנגלית עסקית או ספרותית. במקרה כזה תספיק לך אנגלית בסיסית, שכן עליך ליצור תקשורת נעימה עם הקונה ותו לא. לעומת זאת, אם אתה נוסע למטרת עבודה מקצועית יותר, התאם את האנגלית הנלמדת למקצועך. ניתן ללמוד אנגלית עסקית, אנגלית רפואית, אנגלית אקדמית ועוד. כך תוכל מצד אחד לקצר את זמן הלימוד הנדרש, ומצד שני – לעמוד בדרישות השפה של התפקיד.

 

איך תדע שאתה מוכן

תמיד אפשר ללמוד עוד, אך לא תוכל להפנים את כל אוצרות השפה האנגלית בתקופה קצרה. עליך לזכור כי גם כשתגיע למדינת היעד שלך תוכל להמשיך ללמוד, ובנוסף – העבודה היומיומית בסביבה דוברת אנגלית תעשיר את השפה השגורה בפיך ותשפר אותה. אם אתה יכול ליצור תקשורת טובה עם עמיתים למקצוע, כשאתה מבין את הנאמר סביבך באנגלית בקלות, וכאשר אתה יכול לקרוא חומר מקצועי באנגלית ללא היסוס – זה סימן שאתה כבר מוכן. דאג שתמיד יהיה לידך אמצעי מיידי לתרגום מילים, למקרה שתיתקל במונחים שאינך מכיר.

 

לסיכום

נסיעה לחו"ל לצורכי עבודה היא הזדמנות מבורכת, ועל מנת שתוכל להפיק ממנה את המיטב, רצוי להתכונן ולהכין את האנגלית שבפיך בצורה המיטבית. לשם כך כדאי לבחון את הקורסים לאנגלית המוצעים בשוק, אשר יתאימו למשרה שלך, ולא לבזבז זמן על ז'רגונים שלא תשתמש בהם. לימוד ממוקד בהתאם לצרכים יניב תועלת רבה בזמן קצר, ויכין אותך לדרישות השפה של התפקיד החדש בהצלחה רבה.

© כל הזכויות שמורות לנומד ניהול אתרי דרושים בע"מ

מידע מקצועי

מועדפת בתקופת הקורונה
מבולבלים? אנחנו לא! שאלות ותשובות לחיילים משוחררים בתקופת הקורונה.
קרא עוד >
מענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים| מועדפת
כל הפרטים והעידכונים על מענק עבודה מועדפת!
קרא עוד >
פקדון אישי ומענק שחרור
כל הפרטים והעידכונים על פיקדון אישי ומענק שחרור!
קרא עוד >
עבודה לחיילים משוחררים
כל הפרטים והעידכונים על עבודה לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
קורות חיים
כל העצות לכתיבת קורות חיים
קרא עוד >
ראיון עבודה לחיילים משוחררים
כל העצות והטיפים בשבילכם לראיונות עבודה!
קרא עוד >
שכר והטבות
כל הפרטים והעידכונים על שכר והטבות לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
חדשות ועדכונים
כל החדשות והעידכונים במיוחד בשבילכם!
קרא עוד >
טפסים ועוד
בקטגוריה זו תמצאו את כל הטפסים וחוברות המידע הרלוונטיים לעבודה מועדפת. החל מטופס המענק לביטוח לאומי וטופס קבלת הלוואה ללימודים ועד לחוברת מידע של הביטוח הלאומי להורדה.
קרא עוד >