מועדפת
back to prev

לימודים בתחום הסייבר

האם אתם, חיילים משוחררים, נמשכים מאד לתחום הסייבר? אתם מעוניינים לעבוד ולמצוא משרה שכוללת תפקיד של הגנת סייבר? מחפשים משרה שתאפשר לכם להתמחות באבטחת מידע ברמה גבוהה? אתם כמובן רוצים לדעת מעבר לכל הדברים הללו, איך בכל לאפשר למצוא עבודה בתחום הסייבר? הרי מצד אחד, הצורך בעובדים בתחום הוא גבוה מאד, אבל נראה שלצד הביקוש הגבוה, יש גם היצע נרחב למדי, וכיום יש לא מעט אנשים שמחפשים עבודה. אז איך אתם תוכלו למקסם את הסיכויים שלכם למצוא עבודה טובה בתחום הסייבר? הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם למצוא משרה מכניסה בתחום. 

כיצד אפשר למצוא עבודה בתחום הסייבר

השיטות שונות למציאת משרה

● עברו התמחות טובה - קודם כל, דכאי לזכור שכדי למצוא משרות טובות הקשורות לתחום הסייבר, רצוי מאד שיהיה לכם ידע בתחום. לרוב, לא מתקבלים למשרה רק על סמך הידע האישי שיש לכם בנושא של סייבר. רצוי מאד שתעברו קורסים איכותיים מאד - יש כיום מכללות ובתי ספר פרטיים שכוללים קורסים בתחום אבטחת מידע וסייבר, ואם תעברו את הקורסים הללו עם ציונים גבוהים ,זה כמובן יעלה משמעותית את היכולת שלכם למצוא משרה מכניסה. אל תשכחו לשמור את התעודות שלכם, כדי שתוכלו להציג אותם בראיונות עבודה.

● לחפש בלוחות רלוונטיים - כיום לשמחתכם הרבה, ישנם לא מעט לוחות דרושים, שבהם אפשר למצוא משרות על פי חתך ספציפי – כולל משרות בתחום של סייבר ואבטחת מידע (התחומים הללו לרוב שלובים ביחד בתחום אחד). אתם בהחלט יכולים להיכנס ללוחות הללו, שהם חינמיים לגמרי, ושם לחפש את המודעות הרלוונטיות. החיפוש יאפשר לכם כמובן לסנן הצעות שונות (על סמך ניסיון נדרש, מיקום גיאוגרפי, וכיו"ב), וכך תוכלו להתחיל לשלוח קורות חיים ולהגיע לראיונות.

● לפנות לחברות כוח אדם - בניגוד למה שחשבתם עד היום, חברות כוח אדם לא עוסקות רק בהשמה של משרות פשוטות יחסית שלא דורשות ידע או ניסיון. כיום, חברות כוח אדם מתמחות בין השאר גם בהשמה של אנשי מקצוע ברמה גבוהה מאד, כולל מקצועות הלקוחים מעולם ההייטק - ובתוכם כמובן, מקצועות הסייבר. אתם יכולים בהחלט לפנות לחברת כוח אדם, לציין שאתם מחפשים משרה בתחום הסייבר, ותוך זמן קצר תתחילו לקבל הצעות רלוונטיות.

● לשאול ולהתעניין - עוד שיטה יעילה למדי היא פשוט להתעניין ברמה האישית. ציינו בפני כמה שיותר חברים שאתם מחפשים משרה הקשורה לתחום של סייבר ואבטחת מידע. אפשר גם לפרסם זאת ברשתות חברתיות שונות, וכך לקבל שיתופים, ואולי יתמזל מזלכם ותקבלו הפניה מתאימה.

 

והכי חשוב - להתמיד

כדאי לזכור שלא מוצאים עבודה בתחום הסייבר ביום אחד. אתם כן צריכים להתאזר כמובן בסבלנות הראויה ולהבין שזה תהליך מתמשך. עם זאת, אם תשקיעו, וכמובן תצטיידו בקורות חיים מתאימים – תוכלו בהחלט להתקבל למשרה טובה בתחום!

© כל הזכויות שמורות לנומד ניהול אתרי דרושים בע"מ

מידע מקצועי

מועדפת בתקופת הקורונה
מבולבלים? אנחנו לא! שאלות ותשובות לחיילים משוחררים בתקופת הקורונה.
קרא עוד >
מענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים| מועדפת
כל הפרטים והעידכונים על מענק עבודה מועדפת!
קרא עוד >
פקדון אישי ומענק שחרור
כל הפרטים והעידכונים על פיקדון אישי ומענק שחרור!
קרא עוד >
עבודה לחיילים משוחררים
כל הפרטים והעידכונים על עבודה לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
קורות חיים
כל העצות לכתיבת קורות חיים
קרא עוד >
ראיון עבודה לחיילים משוחררים
כל העצות והטיפים בשבילכם לראיונות עבודה!
קרא עוד >
שכר והטבות
כל הפרטים והעידכונים על שכר והטבות לחיילים משוחררים!
קרא עוד >
חדשות ועדכונים
כל החדשות והעידכונים במיוחד בשבילכם!
קרא עוד >
טפסים ועוד
בקטגוריה זו תמצאו את כל הטפסים וחוברות המידע הרלוונטיים לעבודה מועדפת. החל מטופס המענק לביטוח לאומי וטופס קבלת הלוואה ללימודים ועד לחוברת מידע של הביטוח הלאומי להורדה.
קרא עוד >